Płatność i Dostawa

Płatność

1. Ceny Towarów podawane są w polskich złotych i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT (z wyróżnieniem wysokości stawki), cła oraz wszelkie inne składniki.

2. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

– przelewem

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub  płatności elektroniczne czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

-karta płatniczą

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro”

czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

– przed odbiorem

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.. 

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami”

Dostawa

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do Kraje Unii Europejskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

– Firmy kurierskiej;poczta polska,dpd,dhl,fedex,pocztex

– Transportu własnego

koszt dostawy jest zależy od wagi produktu

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym magazynie znajdującym sie w Domotece przy ul.Malborskiej 41
Towar można odebrać w dni robocze w godzinach 10.00 – 18.00 wyłącznie po umówieniu.

Koszty dostawy wynoszą: koszt dostawy za produkt umieszczony jest na karcie produktowej.. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

Dwukrotne nie podjęcie przesyłki przez Klienta jest równoznaczne z poniesieniem przez niego wszystkich kosztów zwróconej dostawy.

3.Termin realizacji dostawy wynosi łączny czas realizacji zamówień tj. czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz czas dostawy jest zawarty na karcie każdego produktu i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Termin może ulec zmianie w zależności od stanu magazynowego oraz dostawy od producenta,o czym każdy z klientów jest informowany po dokonaniu zlecenia.

4.Utrwalanie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.

Koszyk 0