Płatność i Dostawa

Płatność

1. Ceny Towarów podawane są w polskich złotych i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT (z wyróżnieniem wysokości stawki), cła oraz wszelkie inne składniki.

2. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

– przelewem

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub  płatności elektroniczne czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

-karta płatniczą

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro”

czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

– przy odbiorze

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.. 

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami”

Dostawa

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do Kraje Unii Europejskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

– Firmy kurierskiej;poczta polska,dpd,dhl,fedex,pocztex

– Transportu własnego

koszt dostawy jest zależy od wagi produktu

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: ul.Bartycka 24/26 paw.23A i 24A 00-716 Warszawa
Towar można odebrać w dni robocze w godzinach 10 – 18.

Można również zapłacić za towar w miejscu odbioru gotówką lub karta płatniczą 

Koszty dostawy wynoszą: koszt dostawy za produkt umieszczony jest na karcie produktowej.. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

Dwukrotne nie podjęcie przesyłki przez Klienta jest równoznaczne z poniesieniem przez niego wszystkich kosztów zwróconej dostawy.

3.Termin realizacji dostawy wynosi łączny czas realizacji zamówień tj. czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz czas dostawy jest zawarty na karcie każdego produktu i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Termin może ulec zmianie w zależności od stanu magazynowego oraz dostawy od producenta,o czym każdy z klientów jest informowany po dokonaniu zlecenia.

4.Utrwalanie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.

Koszyk 0

Moje konto
Ulubione

Ulubione

Zaloguj

Stwórz konto

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniałeś hasło? Wpisz swój login lub adres e-mail. Otrzymasz link do zmiany hasła mailem.